Bodom, Erik(1829-1879)
Måneskinn 1869
Olje på lerret
47x65
Signert og datert nede t.h.: E. Bodom. 1869.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Moonlight.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 21 000 med forbehold