Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Bodom, Erik (1829-1879)
Måneskinn 1869

Olje på lerret
47x65
Signert og datert nede t.h.: E. Bodom. 1869.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Moonlight.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000 med forbehold