Collin, Marcus(1882-1966)
Sledekjøring 1925
Pastell
62x46
Signert og datert nede t.h.: M Collin 25
Finsk kunstner.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 21 000
Pastell
62x46
Finsk kunstner.
Vurdering