Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Collin, Marcus(1882-1966)
Sledekjøring 1925

Pastell
62x46
Signert og datert nede t.h.: M Collin 25

Finsk kunstner.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 21 000