Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Collin, Marcus (1882-1966)
Sledekjøring 1925

Pastell
62x46
Signert og datert nede t.h.: M Collin 25

Finsk kunstner.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000