Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kihle, Harald (1905-1997)
Liggende akt

Olje på plate,
16x22
Signert nede t.h.: HK

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000