Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Menn på leting i vannkanten 1891

Olje på mahognyplate
39x72
Signert nede t.v.: J: Bennetter
Datert nede t.h.: 17/10 1891.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000