Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Dampskipet Dana ved et skibbrudd 1894

Olje på lerret
96x143
Signert nede t.v.: J: Bennetter
Datert nede t.h.: 30/3 1894

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering