Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Kystlandskap med kyr og budeier 1885
Kullstift på papir
39x60
Signert og datert nede t.v.: HFG. 1885
Vurdering
NOK 25 000
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 19 000
Kullstift på papir
39x60
Vurdering
NOK 25 000