Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Kystlandskap med kyr og budeier 1885

Kullstift på papir
39x60
Signert og datert nede t.v.: HFG. 1885

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 25 000

Tilslag NOK 19 000