Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Bøe, Frants (1820-1891)
Rose 1888

Olje på papir, oppklebet på plate
32x22
Signert og datert nede t.h.: F Bøe 1888

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000