Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Müller, Morten (1828-1911)
Dampskip og seilbåt i fjordlandskap 1878

Olje på lerret
51x79
Signert og datert nede t.h.: Morten Müller 1878

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 37 000 med forbehold