Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Fra Ledaal 1889

Olje på lerret
71x109
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: EP. Ledaal. 89.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1936, kat.nr. 57. Rogaland Kunstmuseum, Stavanger.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000