Ender, Axel(1853-1920)
Fra Geiranger
Olje på lerret
50x65
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Olje på lerret
50x65
Vurdering