Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Ender, Axel (1853-1920)
Fra Geiranger

Olje på lerret
50x65
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering