Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Müller, Morten (1828-1911)
Mann i skoglandskap med vann

Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: Morten Müller

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 18 000–22 000

Tilslag NOK 14 000