Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Müller, Morten(1828-1911)
Mann i skoglandskap med vann

Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: Morten Müller

Vurdering
NOK 18 000–22 000

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 14 000