Müller, Morten(1828-1911)
Mann i skoglandskap med vann
Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: Morten Müller
Vurdering
NOK 18 000–22 000
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på plate
16x22
Vurdering
NOK 18 000–22 000