Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kihle, Harald (1905-1997)
Fjordingen 1980

Tresnitt på papir, lysmål
13x14
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -80

Nummerert nede t.v.: 56/100 Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 4 000