Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kihle, Harald (1905-1997)
Utsikten fra vårt hotell Paris

Olje på plate
20x27
Signert nede t.v.: HK

Påtegnet med tittel og datert 3/10-1948 på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering