Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Kveld i Hakadal 1964

Litografi, lysmål
47x60
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -64

Nummerert nede t.v.: 158/265.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering