Kihle, Harald(1905-1997)
Kveld i Hakadal 1964
Litografi, lysmål
47x60
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -64
Nummerert nede t.v.: 158/265.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000
Litografi, lysmål
47x60
Nummerert nede t.v.: 158/265.
Vurdering