Kihle, Harald(1905-1997)
Tømmerkjøring Hakadal 1951
Litografi, lysmål
58x67
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1951
Nummerert nede t.v.: 283/290.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Litografi, lysmål
58x67
Nummerert nede t.v.: 283/290.
Vurdering