Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Tømmerkjøring Hakadal 1951

Litografi, lysmål
58x67
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1951

Nummerert nede t.v.: 283/290.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering