Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Gutten med konkylien 1958

Litografi, lysmål
40x32
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -58

Nummerert nede t.v.: 141/150. Samt påtegnet med annen tittel: Drøm.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 000