Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Lysbroen

Litografi, håndkolorert, lysmål
47x63
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -87

Nummerert nede t.v.: XIV/XXXV. Påtegnet med tittel nede t.v. samt påtegnet: Litografi - Nattblå versjon.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000