Tiller, Lars(1924-1994)
Komposisjon 1979
Olje på plate
40x60
Signert og datert nede t.v.: Lars Tiller -79
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på plate
40x60
Vurdering