Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tiller, Lars (1924-1994)
Komposisjon 1979

Olje på plate
40x60
Signert og datert nede t.v.: Lars Tiller -79

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000