Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Baker, Jan(1939-)
Søndag formiddag 1993

Materialbilde
71x90
Signert og datert midt på t.h.: Jan Baker -93

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 32 500