Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Baker, Jan (1939-)
Søndag formiddag 1993

Materialbilde
71x90
Signert og datert midt på t.h.: Jan Baker -93

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 50 000

Tilslag NOK 32 500