Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Kvinne i interiør

Olje på lerret
50x50
Signert nede t.v.: EHJ

Påtegnet med dedikasjon fra kunstneren og datert 1969, på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000