Hanno, Carl von(1901-1953)
Hønsegård med hane
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Carl v Hanno
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000 med forbehold
Olje på plate
46x55
Vurdering