Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Hanno, Carl von (1901-1953)
Hønsegård med hane

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Carl v Hanno

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering