Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Urdal, Atle (1913-1988)
Aktstudie 1941

Olje på plate
29x24
Signert og datert nede t.h.: Atle Urdal 41

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000