Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Urdal, Atle(1913-1988)
Høsteftermiddag

Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: Atle Urdal.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00