Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Urdal, Atle (1913-1988)
Høsteftermiddag

Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: Atle Urdal.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering