Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Akt i døren

Litografi
78x55
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Påtegnet med dedikasjon fra kunstneren nede t.v.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering