Kihle, Harald(1905-1997)
Akt i døren
Litografi
78x55
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Påtegnet med dedikasjon fra kunstneren nede t.v.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 5 500
Litografi
78x55
Vurdering