Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Akt i døren

Litografi
78x55
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Påtegnet med dedikasjon fra kunstneren nede t.v.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 5 500