Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Eg ville berre sjå innom 1977

Litografi, lysmål
43x35
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -77

Nummerert nede t.h.: Særtrykk 4/VII. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering