Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Heiberg, Jean (1884-1976)
Badeliv i Borken I 1950

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1950

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000