Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Heiberg, Astri Welhaven (1881-1967)
Fra Kvaneid 1926

Olje på lerret
46x54
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Astri W. Heiberg. Kvaneid -26

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 33 000