Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Orm Aasland 1953

Olje på plate
26x32
Signert og datert nede t.h.: H Kihle -53

Signert og påtegnet på baksiden: Studie til "Orm Aasland" (Botndalen) 1953 (Til Frolands kjempen) Botndalen 20 & 21 august -53

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 19 500