Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Orm Aasland 1953

Olje på plate
26x32
Signert og datert nede t.h.: H Kihle -53

Signert og påtegnet på baksiden: Studie til "Orm Aasland" (Botndalen) 1953 (Til Frolands kjempen) Botndalen 20 & 21 august -53

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 500