Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Surrealistisk landskap med hus

Olje på lerret
105x87
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000