Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Surrealistisk landskap med hus

Olje på lerret
105x87
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000