Ekeland, Arne(1908-1994)
Surrealistisk landskap med hus
Olje på lerret
105x87
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
105x87
Vurdering