Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Pikeværelse 1969

Tusj og akvarell på papir, lysmål
26x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering