Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Høst 1979

Akvarell, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 79

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000