Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase 1924

Olje på lerret
69x61
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -24.

Blomstene er revebjeller, ridderspore og pasjonsblomst.

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 50 000