Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase 1924
Olje på lerret
69x61
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -24.
Blomstene er revebjeller, ridderspore og pasjonsblomst.
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000