Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Strømme, Olav (1909-1978)
Sildefiske 1961

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -61.

Påtegnet på baksiden: Olav Strømme Volda.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering