Strømme, Olav(1909-1978)
Sildefiske 1961
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -61.
Påtegnet på baksiden: Olav Strømme Volda.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 5 500
Olje på plate
38x46
Vurdering