Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Johannessen, Jens (1934-)

Olje på lerret
27x35
Usignert.

Signert og datert på baksiden av lerretet: Jens Johannessen 63.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000