Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Utsikt fra et vindu

Olje på lerret
73x85
Signert nede t.v.: A. Kavli

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 66 000