Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
På veien

Olje på plate
58x74
Signert nede t.v.: A Kavli

Påtegnet med tittel på baksiden.

Kunstnerforbundet 1968, kat.nr. 16.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 80 000