Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Høst

Litografi med håndkolorering, lysmål
46x55
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Påtegnet nede på arket: Høst delvis håndkolorert prøvetrykk.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 18 000