Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne i landskap 1969
Akvarell på papir, lysmål
23x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Akvarell på papir, lysmål
23x32
Vurdering