Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne i landskap 1969

Akvarell på papir, lysmål
23x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering