Krohg, Per(1889-1965)
Drama. Teaterscene 1934
Olje på plate
23x38
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 34
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på plate
23x38
Vurdering