Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Krohg, Per (1889-1965)
Drama. Teaterscene 1934

Olje på plate
23x38
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 34

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering