Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Knoff, Anne-Lise (1937-2005)
Hjerteblod 1985

Olje på lerret
44x36
Signert og datert nede på midten: Anne Knoff 85

Motivet symboliserer San Philipo Neri, en katolsk prest på 1500-tallet.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000