Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1949

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Weidemann. 49.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1950 kat. nr. 26.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000