Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1947

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h:. Weidemann -47.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000