Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Sittende kvinne i grønn kjole

Akvarell på papir, lysmål
32x22
Signert nede t.h.: L. Eikaas

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering