Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Fjordlandskap 1974

Akvarell, lysmål
55x75
Signert nede t.h.: Frans W
Datert nede t.v.: 28 6 74

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 17 000

LITTERATUR: Hans-Jakob Brun: Frans Widerberg, Oslo 1978, avbildet s. 101.