Widerberg, Frans(1934-2017)
Fjordlandskap 1974
Akvarell, lysmål
55x75
Signert nede t.h.: Frans W
Datert nede t.v.: 28 6 74
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 17 000
Akvarell, lysmål
55x75
Signert nede t.h.: Frans W
Datert nede t.v.: 28 6 74
Vurdering
LITTERATUR: Hans-Jakob Brun: Frans Widerberg, Oslo 1978, avbildet s. 101.