Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Piken med grammofonen
Litografi, lysmål
50x60
Signert nede t.h.: Espolin Johnson
Nummerert nede t.v.: XIX/XX. Påtegnet nede t.v.: Originallitografi, håndkolorert. Fra 1968.
Vurdering
NOK 18 000–20 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 27 000