Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Piken med grammofonen

Litografi, lysmål
50x60
Signert nede t.h.: Espolin Johnson

Nummerert nede t.v.: XIX/XX. Påtegnet nede t.v.: Originallitografi, håndkolorert. Fra 1968.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 18 000–20 000

Tilslag NOK 27 000