Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Ulving, Even (1863-1952)
Maler ved staffeli i kystlandskap

Olje på lerret
56x81
Signert nede t.h.: E Ulving.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000