Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Enger, Erling (1899-1990)
Kvinne på gårdstun 1953

Olje på lerret
51x66
Signert og datert nede t.h.: EE 53

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 24 000