Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Utecafé

Olje på lerret
60x48
Signert nede t.h.: A. Kavli.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 26 000