Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Båten 1935

Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Aulie -35

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 26 000