Aulie, Reidar(1904-1977)
Båten 1935
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Aulie -35
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på plate
46x55
Vurdering
NOK 25 000–30 000