Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Johannessen, Jens (1934-)
Mennesker i landskap

Akvarell på papir, lysmål
47x62
Signert nede t.h.: JJ

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering